Atkinsons White Rose de Alix ~ nowy zapach

Atkinsons White Rose de Alix
Brytyjska marka Atkinsons wprowadziła White Rose de Alix, nowy zapach w legendarnej kolekcji marki.

ATKINSONS z dumą odżywa jeden z najbardziej legendarnych perfum z historycznych archiwów: niebiańska Biała Róża. Zapach miał swoją premierę w 1910 roku i stał się legendą ulubionego zapachu ostatniej rosyjskiej cesarzowej Aleksandry Fiodorownej Romanowej. Jeśli to prawda, że ​​zapach może powiedzieć więcej o osobie niż jego pismo odręczne, to prawie żadne perfumy nie opowiadają bardziej wciągającej historii niż ta.

[…] WHITE ROSE DE ALIX wnosi do życia romantyczną esencję swojego poprzednika – ale z niezwykle subtelną aktualizacją składników. Połączenie kształtującej blasku Białej Róży z delikatnymi nutami malin i liczi wydziela od samego początku eteryczną uwodzicielską moc. Ciepły, szyprowy akord paczuli i białego piżma nadaje zmysłowej głębi i jest dopełniony uwodzicielskimi nutami wanilii. Wspaniały bukiet kwiatów peoni, frezji i jaśminu urzeka wspaniałą świeżością i kwiecistym bogactwem. Szlachetne słupki kwiatowe jesiennego szafranu nadają szlachetnej kompozycji gładki, ciepły pogłos, a także jego niepowtarzalny, złoty połyskujący kolor!

Atkinsons White Rose de Alix został opracowany przez perfumiarkę Julie Pluchet i jest już dostępna w pojemności 100 ml jako woda perfumowana.

You may also like