Kolekcja Alexander McQueen

Kolekcja Alexander McQueen

W 2003 r. Mistrz perfum Aleksander McQueen przedstawił światu swoją ideę luksusu, bogactwa i wielkości. Królestwo, wykonane przez Jacquesa Cavalliera, zostało przedstawione w butelce, którą można zdefiniować jako ludzkie serce lub obcą formę. Ostre i uwodzicielskie nuty uchwyciły wyobraźnię miłośników perfum na całym świecie. Jednak został przerwany, łamiąc serca milionów dusz na całym świecie.

Marka Alexander McQueen została ponownie uruchomiona w 2016 roku, z klasycznym McQueen Parfum, zaszczepiając każdemu miłośnikowi perfum po raz kolejny tęsknotę za królestwem. Butelka przywróciła elementy charakterystyczne dla Alexandra McQueena, takie jak piękne pióra wokół tajemniczej butelki. Następnie wypuszczono jeszcze dwa perfumy: Eau de Parfum McQueena i McQueen Eau Blanche, kochane i uwielbiane przez fanów na całym świecie.

Kolekcja McQueen
W tym roku w domu Aleksandra McQueena pojawiła się kolekcja ośmiu perfum skomponowanych przez pomysłowego Pierre’a Aulasa. Każdy zapach został starannie przemyślany, wykorzystując i pokazując moc natury w każdej butelce.

McQueen CELTIC ROSE Eau de Parfum

Celtycka róża zawsze była prezentowana jako „asymetryczny węzeł”, prezentujący poczucie ochrony i miłości. Zapach tych świeżo podlanych róż wywoła w tobie zalęknienie, podczas gdy pikantne, uwodzicielskie, pieprzne ciernie dają poczucie empowermentu.

McQueen BLAZING LILY Eau de Parfum

Ten kwiat jest symbolem emanującej pewności siebie, pasji i pożądania. Kwiatowy, ale korzenny zapach. Ten kwiat nie przypomina innych. Napar z pieprznego czerwonego zielarza i prochu strzelniczego dodaje jeszcze jednej warstwy ognistej pasji i skwierczącej pokusie do perfum.

LUMINOUS ORCHID woda perfumowana

Ten orientalny fuksjowy storczyk dodaje tajemniczości i orientalnej magii do tego buńczucznego bukietu. Ten odurzający zapach emanuje nutami prażonego sezamu i gorzkim, ale uzależniającym zapachem świeżo zmielonej kawy, owiniętym w warstwę połysku fasoli Tonka.

AMBER GARDEN Eau de Parfum

Odchodząc od namiętności i pożądliwości powyższych zapachów, ten zapach łączy się z twoją duszą. Przynosząc ze sobą poczucie spokoju i spokoju, kardamon, gałkę muszkatołową i cynamon określają urok tego zapachu, łącząc ze sobą, tworząc miękki, ciepły zapach.

McQueen Sacred Osmanthus

Ten dymny, a jednocześnie skórzasty kwiatowy zapach napełniał się czerwoną herbatą Lapsang Souchong. Płatki Osmanthus tworzą główne nuty tego zapachu, czyniąc czyste i świeże stwierdzenie. Ten egzotyczny i żywy zapach uzupełniają morele, tworząc perfumy, które możesz zapamiętać.

McQueen VETIVER MOSS Eau de Parfum

Nuty tego perfumu przypominają ci uczucie chodzenia po smaganych wiatrem wrzosowiskach. Zielony, drzewny szypr, ten zapach składa się z Korzenia Orris, otoczonego zielonymi roślinami i krzewami. Ten zapach jest natury, w najbardziej nieokiełznanym.

McQueen DARK PAPYRUS Eau de Parfum

Składający się przede wszystkim z głębokiego, ziemistego zapachu Papirusu, to drzewne, ale kwiatowe zapachy łączy w sobie nuty czarnej porzeczki z tym, przywołując wspomnienia minionych wieków, wpajając w witalność, by rozpocząć nowe życie.

McQueen Everlasting Dream
Ten drzewny wodny zapach wywołuje uczucie miłości do oceanu. Wieki były i minęły, ale ocean pozostaje ten sam. Ma niezliczone historie ukryte głęboko w sercu. Z niebieskimi płatkami zaplątanymi w drewno i minerały morza, ten zapach przypomina ci, że niektóre rzeczy są w rzeczywistości wieczne.

You may also like