Nowe perfumy ~ Jean Paul Gaultier Le Male In The Navy

Jean Paul Gaultier Le Male In The Navy
Jean Paul Gaultier Le Male In The Navy to najnowsza wersja kultowego zapachu francuskiej ikony mody, tym razem mocniejszego, bardziej uwodzicielskiego i męskiego niż kiedykolwiek wcześniej. Jean Paul Gaultier Le Male In The Navy będzie dostępny w sprzedaży w sierpniu 2018 roku.

Najnowsza wersja jest zamknięta w rozpoznawalnym flakonie, kultowym torsie w kształcie męskiego ciała. Tym razem w ukochanym stylu marynistycznym Gaultier, w granatowe i białe paski. Wizerunek dwóch marynarzy i pin-up girl na opakowaniu zewnętrznym jest jednoznaczny: nie ma czasu na nudę na tym statku!

Le Male to prawdziwy klasyk z lat 90., którego twórcą jest Francis Kurkdjian. Przez lata wielokrotnie był odnawiany w wielu odmianach zapachowych przy różnych okazjach lub w atrakcyjnych butelkach kolekcjonerskich. Najnowsza wersja jest potężna i wyjątkowo męska. Le Male In The Navy to ucieleśnienie seksapilu. Plusk lodowatej mięty, ożywionej słoną świeżością oceanicznego akordu i kontrastującej z nutami wanilii i ambry. Wszystkie charakteryzują najlepszego seksownego marynarza.

Jak zapowiedzieli Jean Paul Gaultier i Puig, nigdy nie mieliśmy marynarza, który pachniałby tak dobrze! „Lubisz żeglować i zawsze wracaj do bezpiecznego portu. Pomiędzy skałami i dokami: buntownik. Między morzem a miłością: najseksowniejszy ze wszystkich marynarzy.

Kompozycja otwiera się świeżym dotykiem lodowatej mięty i wodnistych nut, aby w jednej chwili odsłonić unikalne słone nuty oceaniczne. Podstawą tego świeżego, męskiego zapachu jest słodki aromat wanilii wsparty na nutach ambry.

You may also like