Burberry Hero- Przybywa nowy bohater

Burberry Hero
Jeśli kochasz męskie designerskie zapachy, to proponuję, żebyś zwrócił uwagę na nowy zapach Hero by Burberry Eau de Toilette. Aromat wprowadzony w 2021 roku łączy siłę i świeżość, tworząc idealnie zbalansowaną wodę, która oznacza dwoistość męskiej siły i zmysłowości. Pierwszy projekt Riccardo Tisci dla Burberry, łączy klasyczne brytyjskie składniki z trzema ciepłymi rodzajami cedru z trzech różnych pasm górskich: Appalachów w Wirginii, gór Atlas w Afryce i Himalajów w Azji, aby uzyskać sportowy i magnetyczny zapach drzewny.

Odkąd pamiętam zawsze interesowało mnie, kiedy dyrektor kreatywny marki modowej zdecyduje się wziąć udział w tworzeniu kompozycji zapachowej. Większość po prostu zleca to licencjobiorcy. Poprzedni dyrektor w Burberry, Christopher Bailey nadzorował zapachy w latach 2000-2015. W tym czasie marka stała się znana z tworzenia jednych z lepszych designerskich aromatów. Od jakiegoś czasu jest pod opieką partnerów firmy Coty. To jest okres, w którym marka podąża za trendami, przede wszystkim kupując przejrzysty styl.

Riccardo Tisci objął stanowisko dyrektora kreatywnego Burberry w 2018 roku. Większość ostatnich trzech lat spędził na poszukiwaniu tego słodkiego miejsca, w którym moda przemawia do trendsetterów TikTok i starszej grupy demograficznej, której zawsze się podobali. Jego kolekcje fascynowały ewolucję, a on sam na początku 2021 roku ogłosił, że będzie odpowiedzialny za wydanie nowego letniego zapachu, Burberry Hero. Zdecydował się na współpracę z perfumiarzem Aurelienem Guichardem. Wyprodukowali zapach bardziej skierowany do młodszej grupy demograficznej, kontynuujący dążenie do przejrzystego sposobu projektowania perfum.

Woda toaletowa Burberry Hero uosabia nowoczesną męskość z potężną, żywą świeżością, kontrastującą z kojącymi, drzewnymi niuansami. Mieszanka otwiera się świeżym i świetlistym aromatem bergamotki, który pobudza zmysły już od pierwszego sprayu. W miarę rozwoju kompozycji wszystko rozgrzewa się do trzech olejków z drzewa cedrowego, które zapewniają świeżą, miękkość, kojącą i znajomą. Baza z jagód jałowca, klasycznego brytyjskiego świeżego zapachu, łączy się z pikantnym czarnym pieprzem, aby uzyskać aromatyczną i uzależniającą ziemistość.

Podsumowując, ten bardzo świeży akord złożony z trzech źródeł cedru to początek, środek i koniec Hero. Cedr bardzo dobrze sprawdza się w upale i to samo robi tutaj. Jego czysta drzewność sprawia, że ​​jest tak przyjemnym składnikiem. W miarę rozwoju następuje ciekawy moment, w którym czarny pieprz i cierpkie jagody jałowca znajdują trochę miejsca w solidnej drewnianej konstrukcji. To wtedy Hero jest w najlepszym wydaniu. W końcu znikają, a cedr powraca, by dokończyć sprawy.

Zainspirowany kultowym trenczem Burberry, muzyką i brytyjskimi ikonami, Burberry Hero wykorzystuje podpisy projektanta domu mody i ponownie łączy je w drzewny zapach. Riccardo Tisci i mistrz perfumiarstwa Aurelien Guichard stworzyli wodę toaletową, która ucieleśnia dwoistość, sprzeczność i królestwo zwierząt Burberry. W rezultacie powstały wysokiej jakości perfumy dla każdego mężczyzny, poszukującego transformacji we współczesnym świecie.

Jeśli jesteś fanem klasycznej, drzewnej sygnatury marki, zawartej w Burberry Original czy wodzie toaletowej Mr Burberry, pokochasz równowagę trzech przytulnych akordów w tym zapachu. Hero od Burberry ma więcej lżejszej, orzeźwiającej świeżości niż jego poprzednicy, dzięki czemu jest idealnym zapachem na dzień. Wąchając tę kompozycję, powstaje wrażenie jakbyśmy przenieśli się do brytyjskiego składu drewna otoczonego świeżo ściętymi drzewami, które niosą słodkie nuty żywicy. Po wyschnięciu całość rozgrzewa się do aromatycznego zadymienia, które przypomina siedzenie przy ognisku, z którego strzelają iskry i unosi się dym. Burberry Hero Hero utrzymuje się na skórze od trzech do czterech godzin, co jest typowe dla wody toaletowej.

Zamknięty w prostej butelce jasno-bursztynowy płyn świetnie kojarzy się z bogatym, eleganckim zapachem. Hero ma wytłoczony na szkle czarny napis a na korku monogram twórcy marki TB (Thomas Burberry). Mocny i nowoczesny, kanciasty kształt flakonu ozdobiony jest natychmiast rozpoznawalnym logo Burberry, reprezentującym końskie kopyto widoczne we wszystkich projektach tego domu.

Nie jest dla mnie oczywiste, gdzie ręka Tischiego jest widoczna w Hero. Gdybym nie czytała informacji prasowej, trudno byłoby mi zobaczyć, na ile różni się od innych zapachów Burberry z ostatnich kilku lat. Ale z całą pewnością należą do nich lepsze niż przeciętne perfumy cedrowe, które stały się obecnym standardem. Tak jak jego moda jest ewoluującą estetyką, tak samo może się stać, jeśli projektant powróci, aby nadzorować drugi zapach.

Dodaj komentarz