Chanel Chance Eau Tendre EDP NOWOŚĆ

Chanel Chance Eau Tendre Eau de Perfum
Chanel zawsze zachwyca swoimi wyjątkowymi perfumami. Wszystko, co wychodzi z domu mody Chanel, to arcydzieło o uwodzicielskich i eleganckich aromatach.
Przez wiele lat byłam wielbicielką Chanel Chance Eau Tendre, ale w tym roku pojawia się bardziej skoncentrowana i intensywna wersja Eau Tendre Eau de Parfum.

Eau Tendre to owocowo-kwiatowy zapach, który staje się coraz bardziej enigmatyczny i imponujący w miarę upływu czasu. Jest to szansa, że ​​użytkownik będdzie trzymać się tego zapachu na zawsze, ponieważ szybko staje się sensacją dzięki ciepłym i słodko-owocowym, porywającym nutom. Nowy zapach jest bardziej kobiecy, bardziej musujący i bardziej elegancky.

„Chance Eau Tendre Eau de Parfum to uczucie absolutnej czułości. Delikatna i głęboko poetycka, ta nowa kompozycja przywołuje kobietę, której radość i wewnętrzny blask dają jej natychmiastowy urok. ”

Nowa wersja perfum ma taki sam kształt i kolor butelki jak oryginalne perfumy, ale ma bardziej skoncentrowaną kompozycję. Nowe perfumy otwierają się świeżym grejpfrutem i pigwą oraz kwiecistymi akordami róż i absolutu jaśminu. Podstawa osiada z białymi nutami piżma.

Najnowsza woda perfumowana jest dostępny w pojemnościach 50 i 100 ml.

O perfumach

Perfumy dla kobiet
Wprowadzone na rynek w 2018 roku
Nos: Olivier Polge

Nuty górne
Grejpfrut
Pigwa

Nuty Środkowe
Absolutna jaśmin
Róże

Nuty podstawowe
Białe piżmo