Chanel Coco Mademoiselle Intense

Chanel Coco Mademoiselle Intense
Zmysłowe, urzekające i uwodzicielskie to tylko kilka słów opisujących perfumy Chanel. Jeden z najbardziej chwalonych domów mody na świecie, Chanel tworzy ponadczasowe, cenne i delikatne perfumy.

W tym roku po słynnych perfumach Coco Mademoiselle pojawia się nowa, bardziej intensywna kompozycja, Chanel Coco Mademoiselle Intense. Jestem fanką Coco Mademoiselle – ten zapach jest zawsze obecny na mojej półce z perfumami i jest zawsze obecny przy mnie, gdy mam specjalną okazję. Preferuję lekkie i świeże perfumy do codziennego użytku, ale kiedy chcę być zapamiętana z niewiarygodnymi / długotrwałymi aromatami, używam bardziej intensywnych koncentracji.

Coco Mademoiselle Intense zapowiada się mocniej, z głębszym aromatem pochodzącym z intensywnej orientalnej / drzewnej kompozycji stworzonej przez słynnego perfumiarza Oliviera Polge. Choć otwiera się świeżą sycylijską pomarańczą i kalabryjską bergamotą, odsłania jej prawdziwy charakter dzięki drzewnym nutom fasoli Tonka i paczuli zmieszanej z kwiatowymi akordami róż i jaśminu. Wygląd butelki pozostaje taki sam, a kolor perfum wydaje się być bardziej intensywny. Wspaniała aktorka Keira Knightley znów jest twarzą zapierających dech w piersiach i luksusowych perfum, zainicjowanych przez Chanel.

 Chanel Coco Mademoiselle Intense jest dostępny w 50 i 100 ml wody perfumowanej.