K By Dolce & Gabbana dla mężczyzny

K By Dolce & Gabbana
Oryginalna woda toaletowa K By Dolce & Gabbana ujawniła historię uwodzicielskiego, hojnego i charyzmatycznego mężczyzny, który jest panem własnego życia.

Dzięki wodzie perfumowanej marka odkrywa ukryte cechy tego mężczyzny i oferuje intymne spojrzenie na jego świat. Intensywna, magnetyczna i zmysłowa kompozycja odsłania głębię jego pasji. Równoważąc siłę z zawsze życzliwym sercem, udowadnia, że ​​urodził się nie tylko po to, aby nosić swoją koronę, ale aby naprawdę ją posiadać.

Geneza kompozycji

Zreinterpretowana wersja klasycznego zapachu przedstawia portret mężczyzny, który dumnie i odważnie kroczy własną drogą. Podczas gdy woda toaletowa obracała się wokół soczystej mieszanki nieodpartych cytrusów, wzmocnionej intensywnymi i drzewnymi akcentami, K By Dolce & Gabbana woda perfumowana ujawnia silną pikantność, bardziej kuszące i uwodzicielskie serce oraz głębokie drzewne zwieńczenie. Silnie magnetyczne i nieodparcie urzekające perfumy doskonale oddają namiętną intensywność dzisiejszego króla.

Wyniosły i elegancki flakon

K by Dolce & Gabbana Eau De Parfum zachowuje wyrzeźbiony geometryczny kształt butelki z głębszym odcieniem królewskiego błękitu, podkreślając intensywność silnego i pociągającego aromatu. Lakierowane szkło pozwala dostrzec złożone esencje, które tworzą te korzenne perfumy, i odzwierciedla intymny portret nowoczesnego i zmysłowego króla wody perfumowanej. Ikoniczna korona, która wieńczy charakterystyczną sylwetkę, jest pokryta polerowaną srebrną patyną, podkreślającą szlachetny błękit kopuły lapis i otaczające ją kamienne kule. Ukoronowana litera K na butelce przywołuje tradycyjny symbol królewskości połączony z odważną prostotą o współczesnym charakterze. Majestatyczna i zapadająca w pamięć butelka doskonale reprezentuje fascynujący wszechświat współczesnego władcy.

Atrakcyjna kampania reklamowa

Nawiązując do historii pierwowzoru, osadzonej w malowniczej i ponadczasowej toskańskiej wiosce Montepulciano, Eau de Parfum przedstawia inny aspekt współczesnego mężczyzny Dolce & Gabbana, którego ucieleśnieniem jest ponownie Mariano di Vaio. Zdjęcia wykonane przez fotografa Mariano Vivanco przed klasycznym toskańskim portykiem uwieczniły jego intensywne i uwodzicielskie spojrzenie oddające jego naturalny magnetyzm i wrodzoną siłę. W filmie kampanijnym widać go, jak jedzie na motocyklu wysadzaną drzewami aleją w towarzystwie ścieżki dźwiękowej z Ennio Morricone. Przybywa do wioski na wzgórzu, do kochającej rodziny i ciepłego towarzystwa przyjaciół.