Kim Kardashian seria Kimoji

Kimoji Cherry
Kim Kardashian cieszy się sławą i popularnością jako ikona mody, a konsumenci korzystają z luksusowych towarów konsumpcyjnych, takich jak linia zapachów Kimoji.
Zabawne, flirciarskie i owocowe zapachy.

A jest jeszcze więcej dobrych wiadomości dla miłośników pięknych zapachów. Kim Kardashian poszerza serię Kimoji o 3 nowe zapachy. Seria Kimoji jest bezpretensjonalna. Nie twierdzi, że jest czymś, czym nie jest, a te 3 nowe zapachy w serii Kimoji mają charakterystyczny, zabawny, zalotny i owocowy charakter. Nacisk kładziony jest na nektarowe słodkie zapachy i jest to widoczne we wszystkich 3 zapachach w najnowszej linii perfum Kimoji.

Kimoji Cherry
Jak sama nazwa wskazuje, Kimoji Cherry ma świeży i owocowy wygląd słodko pachnących wiśni w połączeniu z zapachami malin, truskawek, kwiatów wiśni, gardenii, lasów i piżma oraz wanilii.

Kimoji Peach

Kimoji Peach
Ten zapach ma charakterystyczne nuty soczystych brzoskwiń, płatków jaśminu, świeżej nektaryny, drzewa sandałowego i piżma, które nadają intensywności, brzoskwiniowym kwiatom i kremowej wanilii.

Kimoji Vibes
Ostatni, ale zdecydowanie nie najmniej w tej serii. Kimoji Vibes jest bogaty w tonację arbuza, bergamotki, soczystego ananasa, kwiatu jabłoni, płatków piwonii, świeżego jaśminu, drzewa cedrowego, piżma i bursztynu.

Seria Kimoji jest dostępna od lipca 2018 roku. To wspaniałe, że te zapachy są ostatecznie dostępne do kupienia, ponieważ fani przewidzieli ich wydanie od czasu sukcesu perfum Kimoji Hearts w 2015 roku.