Nowe perfumy Coach Platinum Perfume For Men

Coach Platinum Perfume For Men
Coach wprowadził najnowszą wersję zapachu dla mężczyzn – Coach Platinum. Opracowany przez perfumiarza Bruno Jovanovica, Platinum ma świeży orientalny zapach. Ten nowy męski zapach jest przedstawiony jako ciepły i dynamiczny. Jest to nowa wersja zaprojektowana specjalnie dla charyzmatycznych i odważnych ludzi. Perfumy to egzotyczne połączenie kilku nut, które dodają perfekcyjnie pachnącego komplementu.

Zaprojektowany dla śmiałych i nieustraszonych
Ma dominującą wibrację z nutami drzewa sandałowego i szałwii. W górnej części zapachu wydziela się owocowy ananas, a podstawa ma waniliową skórę i paczulę. Coach Platinum ma aromatyczne odcienie w sercu zapachu, w tym Clary Sage, Cashmeran i Geranium.
Ten nowy męski zapach to pikantna edycja oryginalnych perfum Coach. Ma potężny ciepły i świeży zapach, który utrzymuje się długo. Kompozycja jest wyjątkowo wyjątkowa z mnóstwem świeżości i pikantnych nut, które tworzą atmosferę dominacji i wyższości.

Nuty zapachowe perfum Coach For Men Platinum Eau de Parfum

Nuty głowy: olej z czarnego pieprzu, ananas, jagody jałowca
Nuty serca: Cashmeran, Clary Sage, Geranium
Nuty bazy: skóra waniliowa, paczula, drzewo sandałowe

Coach Platinum Perfume For Men reklama

Wprowadzony na rynek w lecie 2018 roku, nowy Coach Platinum okazał się odważnym zapachem unikalnie zaprojektowanym i wyprodukowanym dla odważnych. Świeże orientalne nuty tego męskiego zapachu są butelkowane w egzotyczny i intrygujący kształt.
Coach Platinum jest dostępny w dwóch różnych objętościach – 60 ml i 100 ml. Produkowany jest jako woda perfumowana. Ten iskrzący zapach zabierze Cię w niezapomnianą podróż po Ameryce.

Dodaj komentarz