Nowe perfumy Kim Kardashian KKW Body II i KKW Body III

KKW Body III
Znana celebrytka i bizneswomen Kim Kardashian wprowadza na rynek nowe perfumy do ciała: KKW Body II i KKW Body III.

Perfumy First Body zostały wprowadzone na wiosnę (2018), a teraz zapełnia się dwoma nowymi perfumami do ciała, które pojawią się tej jesieni. Zapachy idealnie prezentują jej nagie, zaokraglone ciało i są nasycone mocnymi ekstraktami owocowych i kwiecistych nut.

KKW Body II

Kim Kardashian przedstawia nowe perfumy KKW Body II i KKW Body III

Kim Kardashian oświadczyła na swojej oficjalnej stronie na Instagramie: „KKW Body II to lśniący, plażowy, kwiatowy roztwór z nutami bergamotki, mandarynki i neroli oraz wykończeniami z bogatym, piżmowo-kremowym mlekiem kokosowym, owijającym skórę w złotym cieple. KKW Body III to nowoczesny, drzewny, kwiatowy roztwór z różowo-czarnym pieprzem i wykończeniami z warstwami kremowego drzewa sandałowego, drewna cedrowego, wetiweru i wanilii. ”

Perfumy KKW Body II i KKW Body III są dostępne w szarych i brązowych butelkach. Body II to przyjemny owocowo-kwiatowy zapach dla kobiet, a KKW Body III to bardziej orientalny i pikantny zapach unisex. W każdej chwili, Kim Kardashian uruchamia coś, czy to perfumy, czy obraz, który to zdecydowanie staje się szybko hitem. Jej fani naprawdę uwielbiają to, co tworzy, a wszystko, czego próbuje, staje się sławne i chwalone. Ponadto, jak sama twierdzi, te perfumy są jak „narkotyki”, które oferują niewiarygodne zapachy i uczucia.