Nowe perfumy Lancome Idole

Lancome Idole
Lancome Idole to zapach, który celebruje kobiety i ich moc.

Stworzony przez trzy kobiety-perfumiarzy: Shyamala Maisondieu, Nadege Le Garlantezec i Adriana Medina. Twarzą kampanii reklamowej z fenomenalną i utalentowaną aktorką Zendaya, Idole to perfumy, które składają się na przesłanie.

Zandaya w reklamnie Idole

Przesłanie kreacji Idole od Lancome

W przesłaniu nie chodzi tylko o wzmocnienie pozycji kobiet i nowoczesne zmiany klasycznych nut perfum. W Idole chodzi też o piękno. Zpach został umieszczony w najcieńszej na świecie butelce z perfumami (zaprojektowany przez architekta Chafika Gasmi). Jest to nowoczesne naczynie w odcieniu różowego złota, które chwyta światło jak nic innego i czuje się w dłoni podobnie jak najnowszy smartfon. Idole to esej poświęcony szczegółom. Wydaje się, że Lancome skrupulatnie wykuł coś pięknego pod każdym możliwym kątem.

perfumy Idole Lancome

Sam zapach kompozycji

Woda perfumowana EDP Spray Lancome Idole

Nuty zapachowe:

Nuty górne: esencja bergamotki
Serce: Esencja różana, Róża Absolutna, Woda Różana, Napar Jaśminowy, Jaśmin
Baza: esencja paczuli, esencja cedru, ekstrakt waniliowy

Idole to nowoczesny zapach szyprowy, który koncentruje się na dynamice węchowej napędzanej różą, jaśminem i paczulą. Historycznie szypr to zapach z nutami cytrusowymi na mechatym, żywicznym akordzie labdanum, paczuli i mchu dębowego. Dzisiaj ten styl ewoluował, skupiając się na wzajemnym oddziaływaniu kwiatów (róży lub jaśminu), paczuli i piżma. Robienie czegoś czystszego i bardziej architektonicznego – to właśnie nazywamy nowoczesnym szyprem, a Idole jest doskonałym przykładem stylu wykonanego w delikatny i dyfuzyjny sposób.

Początki zapachu są fajne i świeże. Świeci on miękkim blaskiem bergamotki. Nuty gruszki wzmacniają chłodzące, zroszone oblicze Idole, tworząc doskonałe poczucie spokoju, wywołując kilka pierwszych chwil świtu; gdy jasne światło słoneczne wychwytuje trawiastą rosę, każda kropla lśni jak jasny diament.

W centralnym punkcie Idola łączą się dwie nuty; róża i jaśmin. Łącząc esencję różaną, absolut i wodę z jaśminem i naparem jaśminowym, Lancome udało się zrobić coś nieoczekiwanego; stworzyć bogaty akord kwiatowy, który nie jest ani mocny, ani przytłaczający. Zamiast tego perfumy Idole od Lancome przedstawiają mglisty ślad słodkich kwiatowych fasetek, w których zroszone, cytrusowe niuanse róży płynnie łączą się z kremowymi, odurzającymi płatkami jaśminu. To perfekcja kwiatowa.

Idole, zgodnie z kodeksem współczesnego szypra, łączy ziemskie bogactwo paczuli z czystymi, przestronnymi piżmami. Odchodzi od normy z dodatkiem ekstraktu waniliowego, który zapewnia nieoczekiwane ciepło, które świeci od podstawy zapachu aż po górne nuty. Po wyschnięciu pachnie kremowo i lekko orzechowo z lekkim powiewem piżma, które utrzymuje go w chłodnym i delikatnym tonie. To płynne przejście.

Idola jest pięknie ułożona. Nie, nie oferuje czegoś dzikiego ani dziwnego, ale w tym tkwi jego siła. To wszechstronne, genialne perfumy, które zostały stworzone jako przesłanie.