Nowy zapach Avon Velvet

Avon Velvet
Jesienią 2018 roku z zupełnie nowym zapachem Avon przynosi nowy udoskonalony szlif produktu. Bardziej wykwintny, tajemniczy i seksowny przeznaczony jest tylko dla eleganckich i wyrafinowanych kobiet. Kobieta „Avon Velvet” to wyrafinowana kobieta ze specjalną aurą. Odważne, lśniące i bardzo kobiece perfumy Avon Velvet są oszałamiająco piękne i seksowne. Poznaj Velvet Eau de Parfum – najnowszą kreację w portfolio perfum Avon.

Avon Velvet jest zrównoważony między zmysłowością a wyrafinowaniem. Aksamit zaczyna się od świeżych i orzeźwiających nut granatu śródziemnomorskiego i soczystych malin. Te świeże nuty związane są z nutą soczystej figi. Serce jest niezwykle kobiece i pełne piękna dzięki pysznej bułgarskiej róży, czarnej lilii i heliotropie. Tło Avon Velvet jest orientalne i zmysłowe i łączy szafran z ciepłą paczulą z Jawy i piżma.

Avon Velvet Eau de Parfum

Elegancka i prosta butelka z niemal hipnotyczną żywością głębokiego burgunda z zuchwałością intrygującej aksamitnej kapy stawia scenę na najbardziej dekadenckie doświadczenie. Głęboki burgund jest zestawiony z subtelnym pozłacanym napisem z nazwą perfum. Niezwykle elegancka butelka odsłania także ekstremalną kobiecość.

Avon Velvet Eau de Parfum jest dostępny w sklepach Avon i u przedstawicieli handlowych marki.

Nuty głowy: granat, figa, malina
Nuty serca: bułgarska róża, czarna lilia, heliotrop
Nuty bazy: aksamitna paczula, szafran, piżmo