Paco Rabanne Olympea Legend & Invictus Legend

Paco Rabanne Olympea Legend
W „Illiadzie” perfum marki Paco Rabanne Invictus i Olympea to Zeus i Hera.

Są królem i królową niebios, noszący odważne zapachy, które ucieleśniają siłę, romans i energię przypominającą błyskawicę, którą trudno się nie zafascynować. Są to nowoczesne legendy, które rządzą lądem, morzem i niebem z ich współczesnymi zwrotami w ich gatunkach. Invictus rządzi rozległymi oceanami za pomocą swoich potężnych elementów morskich i metalowych, podczas gdy Olympea jest boginią słońca, pękającą złotymi promieniami, które są bardzo eteryczne.

Tej wiosny Paco Rabanne przedstawia nam perfumy Invictus i Olympea Legend, dwie interpretacje tych ikonicznych filarów. To zupełnie nowe podejście do tych popularnych zapachów. Paco Rabanne Invictus Legend oferuje bardziej wyrafinowany podpis, podczas gdy Olympea Legend wypycha rzeczy do granic możliwości. Oba będą wielkim hitem, czuć to!

Legenda Olympea

Woda perfumowana w sprayu Paco Rabanne Olympea Legend

Nuty zapachowe:

ambra, morela, sól morska, kwiat imbiru, śliwka, wanilia, nuty kwiatowe, piasek, fasola tonka

Jak to pachnie?

Plażowa, wymuskana słońcem skóra – o tym myślę, kiedy czuję perfumy Olympea Legend. W tym przypadku jest coś więcej niż tylko krem ​​przeciwsłoneczny. Jest to jedwabista pieszczota mlecznych kwiatów i wanilii, która dodaje egzotycznego, erotycznego dotyku w blasku słono-orzechowego tonu Olympei. Tam, gdzie oryginał był świeży i lekki, Olympea Legend jest głęboka i seksowna.

Legenda Olympea otwiera się słodkim, mlecznym charakterem. Następnie czuć ślady wiśni i kokosa, które razem pachną jak luksusowy krem ​​do ciała. Jest też słona świeżość, która łagodzi słodycz, wraz z subtelnymi nutami zieleni (orzechowa, przypominająca migdały zieleń przypominająca heliotrop), ale głównym wydarzeniem są pasma słodkiej, jedwabistej wanilii, która dopełnia całość.

Paco Rabanne Invictus Legend

Woda perfumowana Paco Rabanne Invictus Legend

Nuty zapachowe:

czerwona ambra, nuty morskie, sól morska, drzewo gwajakowe, grejpfrut, liść laurowy, geranium, przyprawy

Jak to pachnie?

Invictus to ładny zapach męski. To zderzenie morskich faset, metalicznych niuansów i męskich tropów, które razem tworzą, przyciągający uwagę zapach. Invictus Legend oddaje hołd oryginalnej boskiej sile oryginału, ale gra znacznie łagodniejszą melodię. Jest to gładsza, bardziej wyrafinowana wersja Invictus, którą czuje się bardziej luksusowo.

Invictus Legend jest intensywnie morski, od samego początku. Otwiera się słoną falą przezroczystej wody, połyskujący zestaw cytrusów dodaje mu odrobiny świeżości, z gorzkim grejpfrutem przywołującym klasyczną jakość historycznych wód kolońskich. Szybko się rozgrzewa, a Invictus Legend staje się odą dla lasów i bursztynu, zrzuca swoją morską skórę i wywołuje ciepło opalonej skóry. To Invictus w najbardziej zachęcającym, najbardziej wyważonym i najbardziej eleganckim stylu.