Perfumy dla zodiakalnego barana

zodiakalny baran
Baran – znak zodiaku jest odważny, wesoły i inspirujący. „Wysokooktanowe Barany” żyją dla emocji i akcji.
Horoskop zapachowy dla Barana: 21 marca – 20 kwietnia.

perfumy
Są pewni siebie i namiętni, ale czasami mogą być też nastrojowi i impulsywni. W tych astrologicznych chwilach, kiedy czujesz, że nie jesteś traktowany wystarczająco poważnie, dobrze jest mieć pod ręką pachnący wzmacniacz nastroju, aby wygładzić krawędzie dnia.

Wypróbuj: Chinotto di Liguria od Acqua di Parma

Jeste niezachwianym znakiem ognia, astrologiczny Baran może lubić delikatny drzewny i korzenny zapach, jak Chinotto di Liguria od Acqua di Parma . Woda kolońska, nasycona zapachem mandarynki i chinotto , współgra również z optymistycznymi właściwościami Barana z nutami rozmarynu, paczuli i piżma.

Wypróbuj: My Burberry Blush by Burberry

Baran rozpoczyna sezon wiosenny od zodiaku, a ta nowoczesna kwiatowa propozycja firmy Burberry idealnie pasuje. Pluszowy duet cytryny i granatu wprowadza aromat My Burberry Blush . Płatki róży, zielone jabłko i geranium dopełniają nuty serca, które wysychają do bazy jaśminu i glicynii.

Wypróbuj: Source1 firmy Hermetica

Jako pierwszy znak zodiaku Baran zawsze stara się spróbować czegoś nowego i wyjątkowego.
Stworzony w innowacyjnej, alchemicznej, ale nowoczesnej kuchni molekularnej Hermetica, Source to hybrydowy zapach stworzony z najlepszych składników, z pewnością zwabiający zawsze ciekawego Barana. Ta świeża kompozycja intryguje zmysły świetlistym zapachem bergamotki zmieszanym z cząsteczkami suchego bursztynu i świeżego drewna, które pachnie kusząco, namiętnie i zmysłowo.

Wypróbuj: Hermann A Mes Cotes Me Paraissait Une Ombre Etat firmy Etat Libre d`Orange

Baran marzy o odrobinie ekstrawagancji, a Hermann A Mes Cotes Me Paraissait Une Ombre firmy Etat Libre d`Orange jest najlepszym rozwiązaniem. Płatki, piżmo i drzewne nuty ambroksanu łączą się, tworząc nieprzewidywalny aromatyczny zapach, który jest tak niezapomniany jak nazwa zapachu. Paczula zapewnia ziemiste, kwiatowe tło, dzięki czemu ten zapach jest dobrym wyborem na ciepłe wiosenne dni.