Poznaj Dolce & Gabbana Light Blue Forever Pour Homme

perfumy Dolce & Gabbana Light Blue Forever Pour Homme
Legendarny Light Blue kontynuuje swoją epicką podróż przez świat perfum w 2021 roku z parą stylowych flankerów dla mężczyzn i kobiet. Te stylowe aromaty są całkowicie niezależne i kompletne, prześcignęły oryginalną piramidę zapachową, czyniąc ją bardziej atrakcyjną i odpowiednią w warunkach nowoczesnej mody.

Męska wersja słynnego wodnego zapachu nosi nazwę Dolce & Gabbana Light Blue Forever Pour Homme, a z nazwy wynika, że ​ perfumy nie zamierzają zakończyć swojego istnienia, pozostawiając na zawsze ślad w pamięci wielu jego fanów ze wszystkich stron świata. Utalentowana Shyamala Maisondieu jest autorką nowej formuły perfum, której egzotyczne azjatyckie korzenie pomagają tworzyć naprawdę wyjątkowe i wyraziste obrazy, tradycyjnie stając się bestsellerami. Butelka tego nowego aromatu zachowała swój pierwotny kształt, natomiast kolor szkła zmienił się z neutralnie transparentnego na intensywnie niebieski, ucieleśniając barwę lazurowych wód ciepłego Morza Śródziemnego.
Dolce & Gabbana Light Blue woda toaletowa damska
W przeddzień lata brzmienie zapachu będzie bardziej aktualne i odpowiednie niż kiedykolwiek, ponieważ jego charakter
koncentruje nieskończony chłód i świeżość naturalnych cytrusów, delikatnych kwiatów i chłodnych akordów ozonowych. Szczyt trójkąta olfaktorycznego Dolce & Gabbana Light Blue Forever Pour Homme przenosi nas do jednego z wielu gajów cytrusowych włoskiego Capri. Gaju, który mieni się charakterystycznymi nutami bergamotki i cierpkiego grejpfruta. Bukiet drgających fiołków otulonych chłodną koronką akordów ozonowych tworzy serce piramidy. Ostatnim słowem pozostaje zmysłowe białe piżmo i balsamiczne niuanse dymnej jawajskiej wetywerii.

Dolce & Gabbana Light Blue Forever

W oczekiwaniu na sezon letni 2021 perfumiarze z renomowanego włoskiego domu haute couture Dolce & Gabbana prezentują zaktualizowaną wersję swojego kultowego zapachu Light Blue w wersji męskiej i żeńskiej. Nowości zachowały ten niepowtarzalny urok i lekkość tkwiący w oryginałach, a jednocześnie mają swój niepowtarzalny charakter, reprezentujący oryginalne i niezależne zapachy. Dolce & Gabbana Light Blue Forever w jasnych odcieniach chłodnej morskiej bryzy i egzotycznych cytrusów stała się „żeńską połową” duetu.

Kompozycja prezentowana jest we flakonie przypominającym pierwotną wersję, ale teraz całość pokryta jest intensywniejszym błękitnym odcieniem, przywodzącym na myśl wody malowniczego Morza Śródziemnego. Pozłacane wstawki w projekcie flakonu nawiązują do światła jasnych promieni słonecznych, odbitych w złocie w niebiańsko gładkiej tafli morskich fal.

Zmysłowa i wielopłaszczyznowa esencja D& GLight Blue Forever Pour Femme przypomni Ci o beztroskich wakacjach spędzonych gdzieś w modnym włoskim kurorcie. Niemal wszędzie panuje tu atmosfera słonecznego ciepła i lekkości, odzwierciedlona w melodyjnym brzmieniu kwaskowych nut cytryny i czerwonej pomarańczy. Chrupiący akord cierpkiego jabłka dodaje zapachowi intrygi i pikanterii. Serce perfum rozkwita licznymi pąkami kwiatów pomarańczy w chmurze przezroczystych płatków śnieżnobiałych kwiatów. Melodia kwiatów płynnie przechodzi w obszerny drzewny ślad, wypełniony komfortem ciepłego drewna kaszmirowego, cedru i białego piżma.

Dodaj komentarz