Unikalny dwuskładnikowy zapach Sun Shake

flakon perfum
W 2016 roku Jil Sander wprowadziła kolejny zapach z limitowanej letniej edycji serii zapachów Sun (1989), tym razem inspirowany letnimi koktajlami. Po długim czasie udało mu się ponownie stworzyć coś nowego, innowacyjnego, czego wcześniej tu nie było. Zapach dla kobiet Jil Sander Sun Shake to pierwszy dwuskładnikowy zapach . Co to znaczy?

DWUSKŁADNIKOWY ZAPACH, KTÓRY ZAPEWNI CI ROZRYWKĘ

Popularne zapachy składają się z roztworu na bazie alkoholu (80-85%), ale zapach Jil Sander Sun Shake zawiera również odżywczy składnik olejowy (żółta część w górnej połowie w stanie niezmieszanym) . Dzięki bazie olejowej zapach przyjemnie wchłania się w skórę (inny niż zwykłe zapachy), pozostawia na skórze przyjemną olejową powłokę, a tym samym wydłuża czas trwania zapachu. Na pierwszy rzut oka widać, że oba płyny są od siebie oddzielone.

Sun Shake – potrząśnij, wymieszaj

Dlatego przed samą aplikacją należy zawsze najpierw wstrząsnąć zapachem , stworzyć emulsję w pięknym brzoskwiniowym odcieniu, a dopiero potem nałożyć. Jeśli nie potrząśniesz zapachem, będzie on znacznie delikatniejszy, ale zmniejszysz też nieco jego wytrzymałość. Nie zwlekaj z aplikacją po wstrząśnięciu – część olejowa zaczyna (można powiedzieć niemal od razu) ponownie się oddzielać.

Szczegóły mieszania Sun Shake

Po kilku minutach ponownie całkowicie się rozdzielają. Jil Sander dodała także ciekawy efekt wizualny, który zapewni rozrywkę każdemu. Bardzo fajny!

LETNI ZAPACH Z ORYGINALNYM DRZEWNYM AKORDEM

Jil Sander słynie z prostych, minimalistycznych fiolek. Może taka ekstrawagancka moda zasługuje na szczyptę ciekawszego opakowania, ale to nie jest butelka. Chodzi o niepowtarzalny zapach Sun Shake .

Składniki:
Głowa ► cytryna, bergamotka, mandarynka
Serce ► różowy grejpfrut, frangipani, kwiat lotosu
Baza ► heliotrop, rzadkie drzewa, piżmo

Jil Sander Sun Shake

Zapach Jil Sander Sun Shake to idealny letni zapach , ale na pewno nie jest to zwykły „tuzin” zapach, który nie przypadnie do gustu. Zapowiada się na atmosferę szczęśliwego i słonecznego lata. Kluczową rolę odgrywają tu świeże i soczyste cytrusy , ale wyróżnia się różowy grejpfrut (miękki, wyrazisty) . nutami serca są cytrusy i delikatne kwiaty, które zasadniczo podkreśla ciepły, drzewny akord rzadkich drzew i piżma. Drzewny akord (uważany za aspekt męski) dodaje Sun Shake’owi oryginalności i tym samym odróżnia go od zwykłych letnich druhen, którymi ty, tak jak ja, możesz być już przytłoczony.

Sun Shake to delikatny, miękki, seksowny, świeży i nieco wyjątkowy damski zapach, który docenisz do noszenia na co dzień. Jeśli wolisz cytrusowe zapachy w ciepłe dni, damski zapach Jil Sander Sun Shake będzie dla Ciebie odpowiedni.

Dodaj komentarz