Recenzja perfum: 100 autorstwa Trish McEvoy

butelka perfum
Kiedy mówimy o Trish McEvoy, zwykle myślimy o makijażu, ale nie o pięknej kolekcji perfum, chyba że odwiedzamy domy towarowe i widzimy je wystawione i gotowe do wypróbowania.

Jakiś czas temu miałam szczęście wypróbować Drogocenny Różowy Jasmine i bardzo mi się podobało, więc tym razem wybrałam opcję Kwiatowo-Orientalną, nuty naprawdę przykuły moją uwagę, więc jestem naprawdę podekscytowana, mogąc podzielić się tą wodą perfumowaną o nazwie 100.

Postawa: nieskończona pozytywność
Zainspirowana inspirującą numerologią 100, posiadaniem pewności siebie, aby zaufać swojemu instynktowi i podążać za marzeniami – przekonanie z serca Trish McEvoy. Odkryj 100, ciepły, musujący, dynamiczny zapach.

NUTY ZAPACHOWE

NUTY GÓRY: liczi, liść jeżyny
NUTY SERCA: Róża Centifolia, Jaśmin, Cypriol
NUTY BAZY: fasolka tonka, skóra, drzewo cedrowe, helvetolid, ambroks

Te perfumy zbierają komplementy, gdziekolwiek pójdę, nie przypominają czegoś, co wszędzie pachnie. Jest to orientalny, który zaczyna się jako słodki kwiatowy, robi się bardziej kremowy ze skórą, ale potem wysycha nieco intensywnie z mieszanką słodkich kwiatowych ze skórą, to jest rodzaj orientalny, którego ostatnio nie wąchałam od dłuższego czasu orientalne wydają się być zbyt słodkie przy przedawkowaniu fasoli tonka, ale nie w tym przypadku.
Ma dobrą kiszonkę i wytrzymuje około 8 godzin. Do tej pory bardzo mi się podobał, oczywiście inny zapach Trish McEvoy, którego wypróbowałem, był zupełnie innym białym kwiatowym zapachem, więc jestem naprawdę ciekawa, aby dowiedzieć się więcej o reszcie kolekcji zapachów.

Trish McEvoy, 100 EDP jest dostępny w 50 ml

Dodaj komentarz