Roja Parfums Lily Extrait- Od pogrzebu do zabawy

perfumy
Nie robią ich tak, jak kiedyś, to znajomy refren. Zwykle mówi się, że jakość zajęła miejsce na tylnym siedzeniu. Dlatego w przypadku osób, które są bezkompromisowe w jakości swojej pracy, często można ją określić jako staromodną lub retro.

Roja Dove poświęca się uczynieniu, aby perfumy sygnowane jego nazwiskiem na etykiecie były uosobieniem jakości. Ta cecha ma efekt uboczny, polegający na poczuciu się jak coś z minionej epoki. Wspaniałą rzeczą jest to, że są to czasy, w których mężczyźni przebierali się do obiadu, a kobiety zakładały rękawiczki i perły. Możemy żyć w świecie, w którym dominuje swobodny styl, ale wiem, że od czasu do czasu chcę nosić coś, co sprawia, że ​​czuję się jak Cary Grant, a nie Brad Pitt. Pan Dove robi to właśnie ze swoimi perfumami. Szczególną częścią jego kolekcji, która jest naprawdę wspaniała, są jego eksponaty. Każdy z poprzednich pięciu ekstratów; Bergamot, Gardenia, Lilac, Neroli i Vetiver przenoszą ideę soliflorów na zupełnie nowy poziom.

Podobno Dove powiedział, że jego celem jest sprawienie, by jego ekstraty, zwłaszcza kwiatowe, były tak prawdziwe, że nie można odróżnić ich od prawdziwych. Osiągnął to z Gardenia Extrait, kiedy zaoferował osobie z zasłoniętymi oczami prawdziwy kwiat i pasek ekstraktu, a osoba powiedziała, że ​​nie jest w stanie odróżnić który jest który. Osobiście uważam, że Extraits to naprawdę dusza linii Roja Parfums. Są poza fotorealizmem, ponieważ proszą użytkownika o zbadanie wszystkich niuansów wyróżnionej nuty. Lily to kwiat z niefortunnymi odniesieniami do pogrzebu, ale zawsze kochałem oszałamiające, narkotyczne piękno i pikantne serce prawdziwej lilii. Inne zapachy bardzo ciężko pracują, aby usunąć ten pikantny rdzeń i pozostawić czystą kwiatową nutę, która szczerze mówiąc wydaje mi się martwa, idealna na ostatnie namaszczenie. Z Lily Extrait pan Dove tworzy liliowy soliflor, który jest tak żywy jak sam twórca.

Otwarcie Lily Extrait to ukłucie światła słonecznego z bergamotki i cytryny, aby obudzić kwiat. Liliowe serce wykorzystuje konwalię majową jako jądro, aby następnie dodać precyzyjne ilości róży, ylang ylang, jaśminu, goździka i tiary. Każda z tych kwiatowych nut stanowi podporę dla konwalii, która wykorzystuje goździk do wspierania zielonych aspektów, a jaśmin i ylang ylang dopełniają słodycz. Róża dodaje nutę swojego pikantnego prawdziwego serca. Goździk podnosi to i przenosi głębiej, i myślę, że z zawiązanymi oczami trudno byłoby mi odróżnić prawdziwe kwiaty od perfum. Jak sopran koloraturowy uderzający w wysokie tony, Lily Extrait utrzymuje to wyjątkowe piękno przez wiele godzin. Z biegiem czasu odrobina wanilii, drewna i piżma zapewnia pewien kontrast, gdy lilia w końcu zanika.

Większość nowoczesnych perfum z liliami stara się nadać im obecną czystą estetykę, moim zdaniem na ich szkodę. Prawdziwa lilia ma emanować tą samą nutą pikanterii w rdzeniu, co wspaniałe różane perfumy. Lily Extrait wyróżnia się tym, że produkuje w pełni żywą lilię i w tym niewypowiedzianym musowaniu zamienia ją z pogrzebu w zabawę. W niesamowitej kolekcji wykwintnych perfum Lily Extrait jest z nich wszystkich najlepsza.

Dodaj komentarz