Nowe perfumy Giorgio Armani Si

Giorgio Armani Si
W maju 2013 roku w Mediolanie, w siedzibie domu mody Giorgio Armani, odbyło się spotkanie z dziennikarzami z całego świata, na którym Armani zdradził szczegóły nowych perfum, które miały wejść na rynek kilka miesięcy później.

Chodzi o słynne „Si” (w języku włoskim „si” oznacza „tak”). Projektantowi towarzyszyła piękna Cate Blanchett, australijska aktorka, która została twarzą perfum. Oficjalna premiera perfum miała miejsce we wrześniu i tak jak inne perfumy Giorgio Armani, tak i te szybko stały się hitem.

Nowe perfumy Giorgio Armani są zmysłowe i kobiece, polecane bardziej na wieczór niż na dzień. Jak mówi sam Giorgio Armani: „to mój hołd dla współczesnej kobiecości; jest to połączenie wdzięku, siły i niezależności ducha”. Kształt butelki jest bardzo klasyczny: prostokątny, z grubym dnem i ściankami. Zamknięcie butelki jest owalne, w kolorze czarnym. Główne nuty zapachowe to drzewo piżmowe, szypr i czarna porzeczka. Dostępne pojemności są standardowe, czyli 30ml, 50ml oraz 100ml. Najnowsze damskie perfumy Giorgio Armani Si sprzedawane są we większości perfumerii stacjonarnych i internetowych.