Nowe perfumy Givenchy L’Interdit

Givenchy L'Interdit
Zapach stworzony przez Huberta de Givenchy w 1957 r. jako hołd dla Audrey Hepburn, został odrodzony w 2018 roku. Givenchy L’Interdit woda perfumowana to wciągająca kompozycja o jasnej świetlistości nasyconej „czarnymi” nutami. Jest to odważny nowy zapach będący zaproszeniem do przekroczenia linii i eleganckiego uścisku indywidualność. Rooney Mara, urzekająca aktorka znana z filmu Dziewczyna z tatuażem, jest twarzą tego mocnego i zapadającego w pamięć zapachu.

Givenchy L'Interdit

Givenchy L’Interdit świętuje opowieść o wyjątkowej przyjaźni pomiędzy modnym projektantem mody Hubercie de Givenchy i jego muzą, aktorką Audrey Hepburn, symbolem elegancji i śmiałości. Ponad 60 lat po stworzeniu zapachu, Parfums Givenchy pisze nowy rozdział dla tego kultowego zapachu za pomocą zdecydowanie nowoczesnej wody perfumowanej.

Owoc współpracy między mistrzami perfum Dominique Ropion, Anne Flipo i Fanny Bal, L’Interdit to subtelna gra kontrastów – kwiat pomarańczy, jaśmin i tuberoza są połączone z wetiwerią i paczulą – w celu lepszego wykorzystania jej intensywnych nut i podkreślenia emancypacji siła zapachu. Zapach jest zarówno ponadczasowy, jak i nowatorski. Nowa butelka L’Interdit to hołd złożony flakonowi z 1957 roku.

Givenchy wybrał aktorkę Rooney Mara jako twarz swoich nowych perfum. Film reklamowy został nakręcony przez Todda Haynesa, reżysera filmu Carol, dla którego Rooney Mara została wybrana Najlepszą Aktorką na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2015 roku.

INFORMACJE O PERFUMACH

Marka: Givenchy
Wersja: dla kobiet
Rok: 2018

Nuty głowy
Truskawka

Nuty serca
Bułgarskie róże
Freesia
Jaśmin
Słonecznik
Fioletowy
Ylang-Ylang

Nuty bazy
Kadzidło
Piżmo
Sandałowy

Perfumy Givenchy L’Interdit są dostępne w butelkach o pojemności  35, 50 i 80 ml jako woda perfumowana.